ADA METAL DEMİR ÇELİK GERİ DÖNÜŞÜM SAN. ve TİC. A.Ş.

Hakkımızda

Diğer Grup Şirketleri

İştiraklerimiz

Lisanslarımız

ANA KATALOĞU GÖRÜNTÜLE

Ana kataloğu indirmek için ikona tıklayınız.

TÜM SERTİFİKALARI GÖR

Tüm ürün sertifikalarını görüntülemek için ikona tıklayınız.


1956 yılından bu yana, özellikle metal sektöründe, fabrikaların üretim artıklarını toplayıp ayrıştırarak, ülkemizin geri dönüşüm sektörüne ciddi katkıda bulunan şirketlerimiz UYGUN KARDEŞLER SAC VE DEMİR TİCARETİ A.Ş. ve BAŞARANLAR DEMİR ÇELİK İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. yanı sıra, 2005 yılında yeniden yapılanma sürecine girerek ADA METAL DEMİR ÇELİK GERİ DÖNÜŞÜM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. şirketini kurduk ve tüm faaliyetlerimizi bu firmamız üzerinde toplama sürecini başlattık.

ADA METAL A.Ş. 01.01.2008 tarihinden bu yana, çalışmalarını Gebze Organize Sanayi Bölgesi yanında Balçık Köyü Yolu üzerinde, 103.500 m² arsa üzerinde kurulu 16.500 m² kapalı alanı bulunan yeni tesislerinde sürdürmektedir. Burası aynı zamanda şirket merkezi ve şirketin en büyük depolama ve ayrıştırma tesisi konumundadır. Burada bulunan rulo sac boy kesme tesislerimizde ebatlı sac kesimi ve satışı yapılmaktadır.

SONUÇ OLARAK

Hedefimiz, çevreye ve doğaya zarar verebilecek üretim artıklarını, kullanma süresini doldurmuş, yıpranmış iş görmez hale gelmiş sanayi ürünlerini toplayıp ayrıştırıp, çevreye dost bir şekilde geri dönüşümünü sağlayıp, ülke ekonomisine hammadde olarak kazandırmaktır. Ada Metal A.Ş. bunun bir kısmını kendi grup şirketlerinde yaparak grup içi sinerji oluşturmuştur.

Çevre güvenliği ve kaliteden ödün vermeden büyüyerek, sanayicimizin sürekli ve güvenilir hammadde ihtiyacını karşılayarak, ülkemizde istihdam yaratmayı misyon edinen firmamız, tecrübe ve bilgi birikimi ile ülke sanayisi için önemli bir çözüm merkezi olma yolunda hızla ilerlemektedir.